Czyszczenie kostki brukowej – Wrocław

Kostka brukowa to jeden z najczęściej stosowanych materiałów do wykańczania przestrzeni wokół domów, biurowców i innych obiektów budowlanych, a także parkingów, chodników czy ścieżek ogrodowych. Duże zainteresowanie tym produktem wynika nie tylko z jego funkcji użytkowych, lecz również ze względu na to, że stanowi on ciekawy element dekoracyjny. Pracownicy naszej firmy specjalizują się w myciu kostki brukowej we Wrocławiu i innych miastach woj. dolnośląskiego. Usuwamy wszelkie zabrudzenia z bruku, dzięki czemu przez cały czas nawierzchnie wyglądają estetycznie.

sprzątanie w szkole wrocław

Jakie zabrudzenia usuwamy z kostki brukowej?

Zlecając naszej firmie czyszczenie kostki w woj. dolnośląskim, pozbędziesz się wszelkich mało estetycznych plam i zabrudzeń. Mamy wieloletnie doświadczenie w usuwaniu śladów po olejach, smarach i benzynie, błota, piasku, trawy, liści, mchów oraz porostów. Poza tym oferujemy mycie nawierzchni z kostki brukowej we Wrocławiu, na których znajdują się zanieczyszczenia po zaprawie budowlanej, cemencie, farbie, a także rdzawe plamy.

Czyszczenie mechaniczne kostki

Do mycia kostki brukowej we Wrocławiu wykorzystujemy specjalistyczne urządzenia. Dzięki temu powierzone nam zadania realizujemy szybciej i dokładniej. Czyszczenie mechaniczne kostki w woj. dolnośląskim z zastosowaniem szczotki to chętnie wybierana metoda, ponieważ wyróżnia się wysoką skutecznością usuwania mchów, porostów i innych zabrudzeń. Co więcej, sposób ten jest całkowicie bezpieczny dla nawierzchni z bruku. Czyszczenie mechaniczne kostki wskazane jest w przypadku dużych plam, które są trudne do usunięcia.