Czyszczenie i mycie elewacji budynków

Oferujemy profesjonalne mycie fasad i elewacji budynków we Wrocławiu i dolnośląskich miastach. Realizowana przez nas usługa pozwala na długotrwałą poprawę estetyki i kondycji zewnętrznej obiektów. Umożliwia nam to wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie perfekcyjnie dobrać właściwą metodę czyszczenia elewacji.

mycie elewacji

Stawiamy na nowoczesne rozwiązania

Stosujemy skuteczne techniki mycia wysokociśnieniowego, chemicznego czy parowego, które dobieramy w zależności od specyfiki konkretnych obiektów. Dzięki temu w bezpieczny sposób przywracamy im dawny wygląd oraz wyrazistość. Działamy skrupulatnie i nie boimy się wyzwań - precyzyjnie wykonujemy prace na wysokościach. W tym zakresie świadczymy alpinistyczne czyszczenie i mycie fasad budynków we Wrocławiu. Dolnośląskie tereny to stały obszar naszej działalności obejmującej wykonywanie codziennych bądź cyklicznych usług porządkowych.

Czym jest mycie wysokociśnieniowe?

Mycie wysokociśnieniowe fasady to sposób na usunięcie z niej wszelkich zanieczyszczeń powierzchniowych. Wśród nich można wyróżnić pleśń, mchy, porosty, kurz, pyły, osady czy ślady po spalinach. Chemiczne czyszczenie fasad stosujemy w styczności z trudniejszymi plamami, a parowe - do niwelowania tłuszczów oraz zabrudzeń organicznych.

Na co dzień stosujemy nowoczesne metody i rekomendowane środki czyszczące, aby spełnić najwyższe standardy jakości. Fachowe mycie elewacji budynków w woj. dolnośląskim oferujemy w konkurencyjnej cenie. Zapraszamy do współpracy!