Czyszczenie wykładzin – Wrocław

Pranie wykładzin to jedna z podstawowych usług naszej firmy sprzątającej. Prace w tym zakresie przeprowadzamy w prywatnych domach i mieszkaniach, obiektach użyteczności publicznej oraz biurach na terenie Wrocławia. Współpracujemy również z osobami z innych miast woj. dolnośląskiego. Do czyszczenia wykładzin wykorzystujemy sprawdzone, profesjonalne metody, a do tego używamy atestowanych preparatów. Dzięki temu jesteśmy w stanie usunąć wszelkie zabrudzenia.

sprzątanie w szkole wrocław

Zapomnij o plamach na wykładzinie

Pranie wykładzin we Wrocławiu z zastosowaniem profesjonalnych sprzętów czyszczących pozwala na wyeliminowanie uporczywych plam i innych zabrudzeń. Wybierając usługi naszej firmy, możesz mieć pewność, że pozbędziemy się nieestetycznych śladów po kawie, czerwonym winie, herbacie, soku, jedzeniu, tłuszczu czy oleju. Poradzimy też sobie z błotem, piaskiem, tuszem, a nawet sierścią. Czyszczenie wykładzin we Wrocławiu i innych miastach w woj. dolnośląskim zalecamy przeprowadzać kilka razy w roku. Dzięki temu będą one doskonale się prezentować, a dodatkowo ich żywotność zostanie wydłużona. Regularne pranie wykładzin ma też korzystny wpływ na zdrowie osób przebywających w pomieszczeniu, ponieważ ogranicza rozwój chorobotwórczych grzybów, bakterii i innych drobnoustrojów.

Etapy prania wykładzin w woj. dolnośląskim

Czyszczenie wykładzin przeprowadzamy w kilku krokach. Pierwszym z nich jest sprawdzenie rodzaju wykładziny. To ważna czynność, ponieważ pozwala wybrać odpowiednią metodę prania. Następnym etapem jest odkurzanie. W tym czasie usuwamy wszystkie luźne zabrudzenia. Potem przychodzi czas na odplamianie. Wtedy pozbywamy się większości plam, które znajdują się w głębszych warstwach materiału. Kolejnym krokiem jest rozpuszczanie brudu za pomocą specjalnego środka. Po jego naniesieniu niezbędne jest szorowanie, ponieważ zabieg ten pozwala usunąć pozostałe zanieczyszczenia. Ostatnie etapy czyszczenia wykładziny we Wrocławiu to płukanie i suszenie.